Rada Stowarzyszenia w Lublinie

12.04.2024r. odbyła się Rada Stowarzyszenia w Lublinie.

Miejscem spotkania była sala konferencyjna hotelu Viktoria.

Rada Stowarzyszenia  przygotowana została wspólnie z OSPS BHP Oddziałem w Lublinie i poświęcona będzie m.in.:

- prezentacji działań realizowanych przez Oddziały w 2023 roku,

- wyróżnieniu i podziękowaniu za pracę na rzecz OSPS BHP Oddziałom  i Partnerom Wspierającym.

Podczas Rady Prezes Józef Witczak szczegółowo omówił działania podejmowane przez OSPS BHP Zarząd Główny w 2023 roku oraz przedstawił plan działań na rok 2024.

Partnerem Wydarzenia była firma  Ayming Polska Sp. z o.o.

Zarząd Oddziału w Lublinie przygotował dla nas dwie dodatkowe bezpłatne atrakcje: zwiedzanie Podziemi Browaru Perła oraz zwiedzanie wraz z przewodnikiem Lublina tj. Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Lubelskim (Kaplica Zamkowa Trójcy Św.), Brama Grodzka, Bazylika Dominikanów, Rynek, Trybunał Koronny, Archikatedra, Brama Krakowska, Regionalne Muzeum Cebularza, Nowy Ratusz, deptak i Plac Litewski.

Zarząd Główny OSPS BHP składa serdeczne podziękowanie dla Zarządu Oddziału i Członków OSPS BHP Oddziału w  Lublonie za zaangażowanie i wkład w organizację Rady Stowarzyszenia.