ul. T. Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa

Nasze oddziały

Dolnośląskie (2)


Oddział w Jeleniej Górze

58-560 Jelenia Góra
ul. Cieplicka 47/5
jeleniagora@ospsbhp.pl

Oddział we Wrocławiu

50-066 Wrocław
ul. Świdnicka 19/129
Tel: 507 205 353
wroclaw@ospsbhp.pl

Kujawsko-Pomorskie (2)


Oddział w Bydgoszczy

86-065 Łochowice
ul. Borowikowa 8
Tel: (52) 324 45 65, 502 104 503
bydgoszcz@ospsbhp.pl

Oddział w Toruniu

87-100 Toruń
ul. Legionów 210
Tel: 501 55 37 21
torun@ospsbhp.pl

Lubelskie (1)


Oddział w Lublinie

20-086 Lublin
ul. Szewska 4
Tel: 509 275 050
lublin@ospsbhp.pl

Lubuskie (1)


Oddział w Zielonej Górze

65-616 Zielona Góra
ul. Prof. Szafrana 4
Tel: 605 512 706
zielonagora@ospsbhp.pl

Łódzkie (4)


Oddział w Bełchatowie

97-400 Bełchatów
ul. Olsztyńska 3
Tel: 668 694 554
belchatow@ospsbhp.pl

Oddział w Łodzi

90-361 Łódź
ul. Piotrkowska 276b/2
Tel: 501 742 889, 505 700 190
lodz@ospsbhp.pl

Oddział w Sieradzu

98-200 Sieradz
ul. Sarańska 5
Tel: 502 634 259
sieradz@ospsbhp.pl

Oddział w Tomaszowie Mazowieckim

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. P.O.W. 5/306
Tel: 608404427
tomaszowmazowiecki@ospsbhp.pl

Małopolskie (2)


Oddział w Krakowie

30-964 Kraków
ul. Pilotów 6
Tel: 604 405 955, 012 644 66 33
krakow@ospsbhp.pl

Oddział w Tarnowie

33-101 Tarnów
ul. Kwiatkowskiego 8
tarnow@ospsbhp.pl

Mazowieckie (5)


Zarząd główny

00-043 Warszawa
ul. ul. T. Czackiego 3/5/502
biuro@ospsbhp.pl

Oddział w Ostrołęce

06-211 Płoniawy
ul. (Cukrownia Krasiniec S.A.)
Tel: 503 057 121
ostroleka@ospsbhp.pl

Oddział w Warszawie

00-043 Warszawa
ul. T. Czackiego 3/5/502
Tel: 608 166 671
warszawa@ospsbhp.pl

Oddział WARSZAWA CENTRUM

00-043 Warszawa
ul. T. Czackiego 3/5/502
Tel: 604 586 520
warszawacentrum@ospsbhp.pl

Oddział w Radomiu

26-600 Radom
ul. Traugutta 52
Tel: 483850317
radom@ospsbhp.pl

Opolskie (1)


Oddział w Opolu

46-021 Brzezie k. Opola
ul. (BOT Elektrownia OPOLE S.A., Wydział BHP)
Tel: 606 335 674
opole@ospsbhp.pl

Podkarpackie (2)


Oddział w Rzeszowie

35-234 Rzeszów
ul. Trembeckiego 11a/304
Tel: 17 250 70 55
rzeszow@ospsbhp.pl

Oddział w Tarnobrzegu

39-402 Tarnobrzeg
ul. Zakładowa (Kopalnia Siarki "Machów" S.A., Zes...) 50
Tel: 015 823 69 50 wew. 24 lub 25
tarnobrzeg@ospsbhp.pl

Podlaskie (2)


Oddział w Białymstoku

15-888 Białystok
ul. Wyszyńskiego 2/23
Tel: (85) 745 17 15, 501 612 425
bialystok@ospsbhp.pl

Oddział w Łomży

lomza@ospsbhp.pl

Pomorskie (2)


Oddział w Gdańsku

80-237 Gdańsk
ul. Jana Uphagena 28/123
Tel: 58 344 03 83
gdansk@ospsbhp.pl

Oddział w Słupsku

76-200 Słupsk
ul. Władysława IV 9
Tel: 792 225 110, 602 376 792
slupsk@ospsbhp.pl

Śląskie (2)


Oddział w Częstochowie

42-218 Częstochowa
ul. Armii Krajowej 13/15 13/15
Tel: 602 286 979
czestochowa@ospsbhp.pl

Oddział w Katowicach

40-007 Katowice
ul. Bankowa (Uniwersytet Śląski, Feliks Żogała) 12
katowice@ospsbhp.pl

Świętokrzyskie (3)


Oddział w Kielcach

25-052 Szewce
ul. Rajska 12
Tel: 501 974 689
kielce@ospsbhp.pl

Oddział w Końskich

26-200 Końskie
ul. Piłsudskiego 26
Tel: (041) 372 26 06, 606 791 714
konskie@ospsbhp.pl

Oddział w Starachowicach

27-200 Starachowice
ul. 1 Maja 13b
Tel: 608 690 925
starachowice@ospsbhp.pl

Warmińsko-Mazurskie (1)


Oddział w Olsztynie

10-501 Olsztyn
ul. Kościuszki 13/321
Tel: 608 429 529

Wielkopolskie (6)


Oddział w Kaliszu

62-800 Kalisz
ul. Ptolemeusza 10
Tel: 609 519 839
kalisz@ospsbhp.pl

Oddział w Koninie

62-510 Konin
ul. Blaszaka 4
Tel: 600 908 106
konin@ospsbhp.pl

Oddział w Lesznie

64-100 Leszno
ul. Niemiecka 11/3
leszno@ospsbhp.pl

Oddział w Pile

64-920 Piła
ul. Kossaka 118
pila@ospsbhp.pl

Oddział w Poznaniu

61-148 Poznań
ul. Os. Piastowskie 25
Tel: 606 455 330, (061) 281 00 40
poznan@ospsbhp.pl

Szkolenia

Zachodniopomorskie (3)


Oddział w Stargardzie Szczecińskim

73-110 Stargard Szczeciński
ul. Wieniawskiego 30b/5
stargardszczecinski@ospsbhp.pl

Oddział w Koszalinie

koszalin@ospsbhp.pl

Oddział w Szczecinie

70-895 Szczecin
ul. Kablowa (Tele-Fonika) 1
Tel: 091 461 70 03
szczecin@ospsbhp.pl