ul. T. Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa

19 września - Dzień Służby BHP

2018-09-19

Szanowni Państwo

Tradycyjnie jak co roku dzień 19 września jest dla nas bardzo ważną datą, gdyż z nią kojarzy się powołanie służby bhp. Ta data została jednomyślnie ustalona przez członków OSPSBHP  i zatwierdzona przez Zjazd jako Dzień Służby BHP.

Ten rok jest dla nas szczególnym rokiem, gdyż zbiega się jubileusz 65-lecia utworzenia służby bhp oraz 25-lecia powołania Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Uroczyste obchody zaplanowane są na 2 października w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie.

Dziękujemy za te 25 lat współpracy w realizacji celów Statutowych OSPSBHP, dotychczasową wymianę doświadczeń i wspólną realizację przedsięwzięć, projektów i podejmowanych zadań. Dziękujemy, że jesteście z nami. Dziękujemy, że jesteśmy RAZEM.

W imieniu Zarządu Głównego OSPSBHP życzę Państwu aby praca w służbie bhp przynosiła wiele satysfakcji i zadowolenia. Życzę sukcesów  i realizacji Państwa zamierzeń zawodowych, ale także spełnienia i radości  w życiu osobistym.

                                               Z wyrazami szacunku - Elżbieta Bożejewicz - Prezes Zarządu Głównego OSPSBHP

 

załącznik - list Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej do Pracowników Służby BHP <<<POBIERZ>>>

załącznik - oficjalne pismo Prezesa ZG  <<<POBIERZ>>>