ul. T. Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa

Konferencja na SAWO 2018

2018-03-07

Konferencja " Przeszłość dla przyszłości – integracja wiedzy o wydarzeniach wypadkowych i oceny ryzyka na rzecz skutecznej prewencji wypadkowej przy obsłudze maszyn (i nie tylko)" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Poznań - 24 kwietnia 2018 r. 

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji pt. " Przeszłość dla przyszłości – integracja wiedzy o wydarzeniach wypadkowych i oceny ryzyka na rzecz skutecznej prewencji wypadkowej przy obsłudze maszyn (i nie tylko)" organizowanej przez ZG OSPSBHP wspólnie z Redakcją ATEST-Ochrona Pracy oraz firmą ELOKON. Tematyka konferencji skierowana jest do pracowników służby BHP i osób wykonujących jej zadania, pracowników działów utrzymania ruchu, kadry kierowniczej, pracodawców, naukowców i wszystkich innych osób zainteresowanych bezpieczeństwem maszyn i urządzeń.

Podstawowe informacje oraz program konferencji POBIERZ>>>

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja on-line, zapisów można dokonać TUTAJ>>>