ul. T. Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa

III OGÓLNOPOLSKIE FORUM SŁUŻBY BHP

2019-10-15

W związku z dużym zainteresowaniem zarówno pierwszą jak i drugą edycją Ogólnopolskiego Forum Służby BHP,  przesyłamy zaproszenie do udziału w III OGÓLNOPOLSKIM FORUM SŁUŻBY BHP „BEZPIECZEŃSTWO PRACOWNIKA PRZYSZŁOŚCI", ORGANIZOWANYM W WARSZAWIE W DNIACH 26 - 27 WRZEŚNIA 2019 r.
Podczas Forum będziemy dyskutować na tematy związane z bezpieczeństwem prac

Podczas Forum będziemy dyskutować na tematy związane z bezpieczeństwem pracownika przyszłości, o tym czy opłaca się inwestować w bezpieczeństwo pracy. W drugim dniu Forum wspólnie z członkami ENSHPO, największej organizacji europejskiej zrzeszającej specjalistów bhp, porozmawiamy z o perspektywach rozwoju służby bhp w Polsce i Europie.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w załącznikach.

Przypominamy, że ZGŁOSZENIA UDZIAŁU NALEŻY DOKONAĆ DO 10 WRZEŚNIA

2019 R. wypełniając formularz elektroniczny: kliknij tutaj [1] Rejestracji uczestników Forum dokonuje się także poprzez stronę:

http://www.forum.ospsbhp.pl [2] wybierając zakładkę „III Forum”.

Program forum

Pismo do uczestników III Ogólnopolskiego Forum Służby BHP