ul. T. Czackiego 3/5, 00-043 Warszawa

II Ogólnopolskie Forum Służby BHP

2018-07-23

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II OGÓLNOPOLSKIM FORUM SŁUŻBY BHP „BEZPIECZEŃSTWO W ŚWIECIE 4.0”, organizowanym w Warszawie w dniach 1 – 2 PAŹDZIERNIKA 2018 r. Szczegółowe informacje przedstawiamy poniżej w aktywnych dokumentach. Dodatkowo wszystkie informacje umieszczone są na naszej stronie www w zakładce "Forum służby BHP / II Ogólnopolskie Forum Służby BHP".

Podczas Forum omawiane będą zagadnienia bezpieczeństwa pracy w przemyśle 4.0, w strefach zagrożenia wybuchem, przy pracach elektroenergetycznych, przy wymaganiach nowej normy ISO. Zapraszamy także do udziału w "oxfordzkiej" debacie nad ważkim problemem współpracy służby BHP ze związkami zawodowymi.

Drugi dzień Forum będzie jubileuszem 65-lecia służby BHP i 25-lecia OSPSBHP - zapraszamy Państwa do Sali Kolumnowej Sejmu RP.

Zgłoszenia udziału należy dokonać do 10 września 2018 r. wypełniając formularz elektroniczny: <<<kliknij tutaj>>> 

Rejestracji uczestników Forum dokonuje się także poprzez stronę: www.forum.ospsbhp.pl 

Do zobaczenia na II Ogólnopolskim Forum Służby BHP i na uroczystościach jubileuszowych.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w poniższych załącznikach:

INFORMACJE ORGANIZACYJNE <<<POBIERZ TUTAJ>>>

PROGRAM <<<POBIERZ TUTAJ>>>